Skip to content

Lniane tekstylia - bogactwo natury ubrane w prostą formę

By wprowadzić do wnętrz odrobinę natury nie potrzeba rewolucji. Nie musisz wymieniać mebli na te z naturalnego drewna. Owszem, są trwałe i piękne, ale zazwyczaj kosztują więcej. Zmieniając nasz dom, zacznijmy od dodatków wykonanych z naturalnych materiałów. Lniane tekstylia to bogactwo natury ubrane w prostą formę. Len jest wyjątkowym surowcem. Tekstylia są miękkie i przyjemne w dotyku, łatwo je prać i nie wymagają prasowania – to tylko niektóre z zalet lnu. Len to ponadczasowy materiał, od zawsze ceniony w naszych domach. Wnosi odrobinę luksusu w prostej i surowej formie. W Koss Home znajdziesz produkty wykonane z dwóch grubości lnu typu stonewashed. Obrusy, bieżniki, serwetki i podkładki to gama tekstyliów, które możesz dowolnie łączyć z sobą, tworząc zestawy w tych samych lub kontrastowych kolorach. Postaw na len i ciesz się bliskością natury!

Jakie dodatki warto wybrać?

Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie i podjąć świadomą i ekologiczną decyzję. Postawmy na materiały przyjazne środowisku, o dużej trwałości, które z czasem nie stracą swych walorów użytkowych. Czy to oznacza kompromis –  trwałość zamiast pięknego wyglądu? Absolutnie nie! Jest wiele naturalnych materiałów, w przypadku których delikatne zużycie dodaje tylko uroku. Bawełna, len, drewno to doskonałe przykłady. Warto pomyśleć również o tym, by wybrane dodatki były uniwersalne i nie ulegały zbytnio modzie. Uniwersalność to klucz do wieloletniego użytkowania. Niezależnie od bazy (meble, podłogi, kolory ścian) w jakiej funkcjonują nasze dodatki, zawsze będą się prezentować dobrze. Koss Home daje Ci to, czego potrzebujesz by wprowadzić tę zasadę w życie. Tekstylia lniane, proste w formie i zachowane w stonowanej kolorystyce, odnajdą się w niemal każdej aranżacji. Oryginalne produkty ze sznurka i drewno tekowe dopełniają kompozycji. Wyobraź to sobie… przyjemne, przytulne, z delikatnym muśnięciem luksusu – takie jest wnętrze Twojego domu.

Jak stworzyć przyjazny, ekologiczny klimat domu?

Warto zadbać, by znalazły się tam nie tylko meble i wyposażenie przyjazne środowisku, ale również – a może przede wszystkim – naturalne dodatki. Drobne przedmioty mają większą rotację, mogą w krótkim czasie wygenerować górę śmieci. Kupując dodatki do kuchni, salonu, łazienki lub sypialni, zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Naturalne materiały, takie jak len lub sznurek bawełniany, oddają wnętrzu ciepło, miękkość i uroczą prostotę.

Lniane Inspiracje

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg inspiracji – produkty z lnu w różnych aranżacjach. Odkryj jak wiele jest możliwości, ogranicza nas tylko nasza kreatywność!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o produktach z lnu? Zapraszamy!

Szycie na miarę

Możliwość indywidualnych zamówień

Pielęgnacja

Jak dbać o lniane tekstylia?

Serwetki

Lniane serwetki - jak ich używać?

Układamy bieżnik

Lniany bieżnik – jak go ułożyć?

Poszewki

Poduszki w strefie relaksu
PLN Złoty polski
EUR Euro