Skip to content

Naczynia i akcesoria z drewna tekowego - rzemiosło z Bali

Rzemiosło z Bali, w nim zakochasz się bez pamięci.
Bali to miejsce, które szepcze do ucha „wróć”. Jest pełne pól ryżowych, pysznego wegańskiego jedzenia, smaku świeżego mleka kokosowego i szczerych, uśmiechniętych ludzi.
Kolekcja Bali to szeroki wachlarz naczyń i akcesoriów z drewna tekowego, wykonanych ręcznie przez rzemieślników z okolic Ubud.
Te wyjątkowe drewniane misy, talerze i inne akcesoria ubogacą Twój dom swoim wdziękiem.

Cozy Life - wygoda w balijskim stylu

Cozy Life to przystań dla Ciebie. Mamy tu kilka komfortowych i oryginalnych propozycji – wszystkie wykonane na Bali, o lekko egzotycznym charakterze. Świetnie odpowiadają potrzebom każdej z nas – szukamy przecież wygody, a jednocześnie chcemy wyglądać lekko, oryginalnie, kobieco. Balijskie spodnie o luźnym kroju i daszki z palmy kokosowej, to nasz wybór.
Gorąco polecamy!

Dom ubrany w naturę

Postaw na kreatywność! Spójrz na ofertę Koss Home z perspektywy swojego domu. Otwórz się na kompozycję opartą o naturalną harmonię trzech materiałów – drewna, lnu i bawełny. Uwolnij swój umysł od stereotypów i schematów, pozwól inspiracjom nabrać realnych kształtów.
Gorąco zachęcamy do łączenia różnych materiałów i grup produktów. Drewno, len i bawełna doskonale się uzupełniają. Piękne nakrycie stołu tworzy wyjątkową atmosferę spotkań. Niezwykle ważne są detale… odpowiednio dobrana muzyka, świece i świeże kwiaty, odrobina pachnących ziół na drewnianym talerzu, kilka świeżych fig w mini miseczkach, słoik miodu i towarzysząca mu drewniana łyżeczka… Niech natura idzie w parze z naturą.

Inspiracje drewnem tekowym

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg inspiracji – drewno solo i w połączeniu z innymi produktami z naszej oferty.
Zainspiruj się i wybierz coś dla siebie!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o produktach z drewna? Zapraszamy!

Cechy

Drewno tekowe, czyli?

Pielęgnacja

Drewno tekowe - pielęgnacja w 5 minut

Elegancja

Dotyk luksusu

Kształty

Różnorodność form i rozmiarów

Usłojenie

Nieregularne usłojenie - naturalne piękno?
PLN Złoty polski
EUR Euro